Tworzenie oprogramowania


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zaprojektowanie i implementacja dedykowanego rozwiązania

Tworzenie aplikacji webowych

Tworzymy na zamówienie aplikacje webowe w oparciu o najnowsze technologie: PHP, Laravel, Vue.js, React.js, Node.js. Stale poznajemy nowe rozwiązania i wdrażamy je w przygotowywanych projektach, umożliwiając późniejsze łatwe i tanie utrzymanie wytworzonego oprogramowania.

Tworzenie dedykowanego oprogramowania

Przygotowujemy kompleksowe rozwiązania dla biznesu, gdzie potrzebne jest dokładne dopasowanie oprogramowania do aktualnego oprogramowania w firmie. Bez względu na użyte technologie, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które będzie skalowalne i dopasowane do konkretnych potrzeb.

DevOps i utrzymanie architektury

Świadczymy usługi przygotowywania i utrzymania architektury zarówno w chmurze jak i w „bare metal”. Wykorzystujemy najnowsze dostępne rozwiązania do utworzenia skalowalnej architektury, która ograniczy koszty utrzymania w przyszłości.

Przygotowanie środowiska programistycznego

Przygotowujemy kompletne środowiska programistyczne z wykorzystaniem CI, dockera, testów automatycznych oraz automatycznego wdrażania zmian. Usługa skierowana jest dla firm tworzących własne zespoły programistyczne wewnątrz organizacji, lub firm chcących zoptymalizować pracę swojego zespołu.